Müze Taşımacılığı | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
Müze Taşımacılığı
Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Ülkemizde müze taşımacılığı nakliye firmaları arasında pek yapılan bir nakliye kolu değildir. Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri ayrı bir özen ve tecrübe ister.

Müze taşımacılığı konusunda öne çıkan Hadi Taşınalım Ankara ve çevre illerde hizmet vermektedir. Bu hizmeti büyük özveri ile gerçekleştiren firmamız, kaliteli malzemeler kullanarak tecrübeli elemanları ile gerçekleştimektedir.

Müze taşımacılığında en fazla dikkat edilecek konuların başında hassasiyet gelmektedir. Taşınan malzemeler sıradan malzemeler olmayıp belli bir tarihsel geçmişi olan, günümüze kadar koruma altında getirilen yapıtlardır. Müzeden taşınacak yapıtların hassas bir şekilde taşınması çok önemlidir.

Taşıma İşleminin Aşamaları

Taşıma işlemi öncesinde müzeyi ziyaret eden ekspertiz arkadaşlarımız gerekli ekipman, personel ve araç sayısını tespit ederek müze yöneticileri ile zaman planlaması yapmaktadır.

Taşınma zamanında müzeye gelen personellerimiz müze elemanları ile numaralandırarak ambalajlama ve paketleme işlemlerini büyük bir özenle yapacaktır.

Müze içerisinde bulunan mobilya, masa ve sergi dolaplarının sökümü usta marangozlarımız tarafından yapıldıktan sonra ayrı ayrı paketlenmektedir. Taşınan yerde de sökülen malzemelerin monte işlemi yapılmaktadır.

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın!