Evden Eve Nakliyat | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Günümüzde artık nakliyatçılık sektörü özellikle evden eve nakliyat hizmetleri noktasında gayet modern bir hizmet anlayışı ile hareket ediyor. Uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve tecrübesi ile firmamızı tercih etmeniz durumunda bu modern hizmetleri sizlere sağlayacağımızı biliyor muydunuz efendim. Çünkü bugüne kadar gerçekleştirdiği yüzlerce başarılı nakil çalışması ile önemli düzeyde referansa sahip bir firmadan hizmet almış olacaksınız.

Nakliyat Firması Arayışınıza Kurumsal Çözümler Üretiyoruz

Tabi ev taşınma süreci oldukça hassas bir süreç ve kurumsal anlamda hizmet üreten bir nakliyat firması bu anlamda sorununuzu çözecektir. Bu nedenle eğer ev taşıyacaksanız kurumsal hizmetleri ve güler yüzlü personeli ile firmamızı seçerek ederek çok isabetli bir karar vermiş olacaksınız. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve evden eve nakliyat çerçevesinde hangi ayrıcalıklı hizmetleri sizlere sunduğumuzu maddeler halinde aktaralım;

   • Ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde görüyoruz ve sizlere en uygun araçları yine en uygun fiyatlarla takdim ediyoruz.
   • Asansörlü taşıma hizmetlerimiz elbette ki sürecin bir parçası.
   • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz sayesinde üstün bir izolasyon gerçekleştirerek çalışma sırasında olası hasarların önüne geçiyoruz. Tabi bu çalışmamız standart paketleme ve ayrıntılı paketleme olarak ikiye ayrılıyor ve standart olarak gerçekleştirdiğimiz ambalajlama çalışması toplam ücret içerisinde yer alıyor. Ancak ayrıntılı bir çalışma talep ediyorsanız lütfen firmamız ile kuracağınız irtibat sırasında firma yetkilimize durumu aktarmayı unutmayınız.
   • Tüm titiz çalışmamıza ve hassas yaklaşımımıza rağmen ortaya firmamızdan kaynaklanan bir hasar çıkması durumunda eşya sigortalama sistemi devreye girerek tüm zararınızı karşılıyor efendim.
   • Mobilya gurubu eşyaları sökülmesi ve ulaşılan adreste monte edilmesini bu alanda uzman personelimiz gerçekleştiriyor.
   • Fuarlar veya müzik etkinlikleri, konserler, seminerler gibi organizasyonlara yönelik taşımacılık hizmetlerimizi pekâlâ gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu alanda oldukça deneyimli bir kadroya sahibiz.
   • Eşya depolama sistemi olarak adlandırdığımız sistem adresin tahliyesinin zorunlu olduğu durumlarda devreye giriyor ve eşyalarınız siz teslim alana kadar bu depolarımızda muhafaza ediliyor.
   • Ankara şehir içi ve şehirlerarası tüm nakil taleplerinizi profesyonel düzeyde karşılıyoruz.

Görüldüğü üzere çok sayıda konsept çalışmayı bir arada sunuyoruz ve hizmetlerimizden kredi kartı eşliğinde yararlanabiliyorsunuz. Lütfen evden eve nakliyat hizmetleri gibi önemli bir konuda firmamızdan fiyat almadan kararınızı netleştirmeyiniz. Çünkü hizmetlerimiz gerçekten çok cazip fiyat koşullarında sizlere sunuluyor. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Esen kalınız.

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın!