Fabrika Taşımacılığı | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
Fabrika Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı Hizmetimiz

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde Ankara merkezli çalışan Hadi Taşınalım'ın hizmetlerinin bir taneside fabrika taşımacılığıdır. Alanında uzmanlaşmış kadromuz ile fabrikanızın eşyalarını eski yerinden taşındığınız yere öznle hasarsız olarak nakliye etmek için size bir telefon kadar yakınız. Fabrikanızın taşınma işlemleri sırasında çalışmadığı zamanı en aza indirmek ve bir an önce fabrikanıza işlerlik kazandırmak için nakliye konusunda tecrübeli ve köklü bir firma tercih etmeniz önemlidir.

Taşınma İşlemlerinde Yaptıklarımız

   * Fabrikadaki makinalarınız ambalajlanır ve taşıma işlemi yapılır
   * Ofis içerisindeki mobilya ve malzemeler ambalajlanarak taşınır.
   * Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
   * Ağır yükler forklift ile araca yüklenir

Dünyada ve Türkiye'de ekonominin canlanması ve insanlara iş imkanları yaratmak için yoğun yatırımlar yapılmaktadır. Ankara ve çevre illerde yapılan fabrika açma ve taşıma işlemlerinde bu alanda tecrübeli bir firma arayışı oluşmaktadır. Hadi Taşınalım olarak bizde kurumsal taşımacılık alanında oluşan fabrika taşımacılığına özel hizmetler grubunu oluşturduk.

Hadi Taşınalım fabrika taşımacılığı için eğitim almış personeli ve işin gerektirdiği ekipmanları ile konforlu bir fabrika taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Taşıma Aşamaları

İlk etapta ekspertizlerimizin verdiği rapora göre getirdiğimiz personeller tarafından fabrikanın ofis bölümü ambalajlanarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri titilikle taşınır. Standlar sökülerek diğer tarafta tekrar kurulur. Stant içindeki malzemeler tekrar taşınmadan sonra ilgili stantlara yerleştirilmektedir.

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın!