Hastane Taşımacılığı | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
hastane Taşımacılığı
hastane Taşımacılığı

Hastane Taşıma İşlemleri

İnsan sağlığı için çok önemli malzemelere sahip hastaneler, nakliyat işlemlerinin çok titiz olması gereken yerlerden birtanesidir. Bu nedenle hastane taşımacılığı esnasında nakliyat şirketleri çok fazla titiz olmak zorundadır.

Nakliyat hizmetlerinde hastaneler söz konusu ise Yenimahalle Nakliyet dahada hassas taşıma yapmaktadır. İlk olarak gönderdiğimiz ekspertizler tüm tıbbi cihaz ve eşyaları detaylı olarak inceleyerek taşınma işlemi için bir plan oluşturmaktadır. Ekspertizlerimiz hastane taşıma işlemleri için personel sayısını belirler ve tarihide yöneticiler ile beraber belirledikten sonra nakliyat hizmeti belirtilen tarihte gerçekleştirilmektedir.

Hastane Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hastane taşımacılığı sırasında ilk dikkat edilmesi gerekenlerden biri de tıbbi cihazlar olmaktadır. Tıbbi cihazlar taşınması oldukça önemli olan elektronik eşyalar olduğundan büyük titizlikle taşınması gerekmektedir.

Doktorların yönlendirmesi ile tıbbi cihazlar kaliteli paketleme malzemeleri kullanılarak güvenlik önlemi alınmaktadır. Ambalajlama sırasında havalı naylon ve streç gibi malzemelerden kaliteli olanlar kullanılmaktadır. Sonrasında Cihazlar araçlara yerleştirilmektedir.

Hastane de bulunan diğer eşyalardan olan; yatak, dolap, masa ve sandalyeler de uzman marangoz personellerimiz tarafından demonte edilerek numaralandırıldıktan sonra araçlara yüklenmektedir. Eşyalar numaralandırıldığı için nakliyenin gerçekleştiği yerde de rahatlıkla bulunur ve montaj işlemleri hızlı bir şekilde yapılır. Merkezi Ankara olan firmamızı tercih ettiğinizde profesyonel taşınmanın rahatlığını göreceksiniz.

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın!