Eşya Depolama | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
Eşya Depolama
Eşya Depolama

Eşya Depolama

Günümüz koşullarında artık sektörel anlamda oldukça modern hizmetler sunuyoruz ve Bu hizmetler arasında eşya depolama olarak adlandırılan sistemde bulunuyor. Özellikle zorunlu tahliye dönemlerinde kurtarıcı görevi üstlenen bu hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Eşya depolarımız uluslararası kalite standartlarında inşa edildiğinden güvenlikli tesislerimiz güvenlikli bir yapıda tasarlanmıştır ve emanete bırakılan bu eşyalar bizim sorumluluğumuz altında barındırılıyor. Ayrıca rutubet veya kemirgenlere karşı özel izolasyon tedbirlerinin uygulandığı bu sistemde eşyalarınızın uzun zaman muhafaza edilmesi pekâlâ mümkündür. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve tüm bu ayrıcalıklı hizmetimizden kredi kartı ödeme avantajları eşliğinde faydalanabiliyorsunuz.

Fuar Taşımacılığı Kapsamında Hizmetler Sunuyoruz

Elbette eşya depolama hizmeti ciddiyet ve kurum sağlık gerektiren bir konu olduğu için eşya depolama firması tercihinizin firmamızdan yana olmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü bu alanda hayli iddialıyız ve modern tesislerimizi gördüğünüzde mutlaka sizlerde bu tavsiyemizin ne kadar yerinde olduğunu göreceksiniz efendim. İsterseniz şimdi hizmetlerimizin tamamını maddeler halinde aktaralım

Eşyalarınızı depolama merkezimize bırakın alacağınız zamana kadar gönül rahat olsun.
   * Evden eve nakliyat,
   * Ofis büro ve şirket taşımacılığı,
   * Fabrika atölye taşımacılığı,
   * Karayolu yük taşımacılığı,
   * Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat,
   * Asansörlü eşya taşımacılığı,
   * Ücretsiz ekspertiz,
   * Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti,
   * Modern tesislerde eşya depolama hizmeti,
   * Mobilya söküm ve kurulum hizmetleri

Şeklinde özetleyebiliriz. Ankara ve çevresinde lütfen başta eşya depolama hizmetimiz olmak üzere diğer tüm nitelikli ve ayrıcalıklı çalışmalarımız hakkında bilgi almak üzere firmamıza ulaşınız. Çağın gerekliliklerine uygun nakliyat hizmetlerini firmamız daha bulacaksınız efendim. Esenlikler diliyoruz.

Kaliteyi Başka Yerde Aramayın!