Bilkent Evden Eve Nakliyat | Hadi Taşınalım Ev Ofis Eşya Transferi
Ankara Bilkent Evden Eve Nakliyat

Ankara Bilkent Evden Eve Nakliyat

Biryerden biryere taşınmak zorlu bir süreçtir. Bu süreçte taşınma işinizi yapan firmaların profesyonellliği ve en önemlisi de nakliyat konusundaki tecrübeleri çok önem arz etmektedir. Referansları olumlu olan firmalarla çalışmak taşınmayı çok daha hızlı ve rahat olarak yapmanızı sağlayacaktır. Bizde Hadi Taşınalım olarak 30 yıllık tecrübe ve deneyimlerimizle Bilkent evden eve nakliyat olsun, Bilkent ofis büro taşıma olsun her taşınma işinizde kaliteli hizmetlerimizle yanınızdayız.

Taşınma işlemlerinde seçeceğiniz firma önemlidir. Hadi taşınalım sloganı ile başladığımız bu sektörde kaliteye önem veren firmalardanız.

Taşınma İşlemlerinde Hizmetlerimizin Aşamaları

Bizi aradıktan sonra sizlerle kararlaştırdığımız zamanda eksperlerimiz evinizi, ofisinizi ziyaret ederek size uygun fiyatlar çıkartarak anlaşma yapılır. Anlaştığımız fiyattan başka herhangi bir ücret talebimiz olmamaktadır. Eksperimiz evden eve nakliyat için gerekli araç miktarı ve personel sayısınıda belirler ve sizle taşınma için zaman kararlaştırır. Belirlenen zamanda araçlarımız ve personellerimiz yerini alarak işlemlere başlar.

Marangozlarımız oturma grubu, yatak odası ve yemek masası gibi sökülecek eşyaları ayarlarken diğer taşıma personelimizde diğer eşyalarınızın paketleme ve ambalajlamasını yaparlar. Tüm eşyalarınız taşınmaya hazır olduktan sonra bulunduğunuz kat yüksekse asansörlü aracımız devreye girerek hem taşınmayı hızlandırır hem de taşınacak eşyaların hasar görmemesini sağlar.

Taşınma sırasında ortaya çıkabilecek gözden kaçan problemler nedeniyle hasar gören eşyalarınız olursa da endişelenmeyin. Bilkent evden eve nakliyat işlemlerimiz sigortalı taşımacılık kapsamında olduğundan bütün hasarınızı kuruşu kuruşuna karşılamaktayız. Sizlerde hadi taşınalım dediğiniz anda bize 7/24 arayabileceğiniz numaralardan ulaşarak bilgi alabilir ve size sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.